“Sunčani” uvjerljivi na otvaranju A2 Regionalne lige

Nakon što su uspješno odradili prvi krug LEN Eurokupa, vaterpolisti Solarisa i u prvenstvo su ušli pobjednički. U prvom kolu A2 Regionalne lige u Crnici su svladali crnogorski Cattaro sa 16:4. ‘Sunčani’ su od prve četvrtine zagospodarili bazenom, pa su već do poluvremena vodili sa četiri gola prednosti (8:4). U nastavku smo bili još dominantniji, u preostale dvije četvrtine nije primio niti jedan gol, a zabio ih je osam, za konačnih +12.

Vlahović, Herceg i Mudražija zabili su po tri gola u pobjedničkom sastavu, Pelicarić i Koprčina po dva, a Erak, Štrkalj i B. Sabioni po jedan gol. Već za četiri dana u Rijeci ekipu trenera Joška Krekovića čeka dvoboj s Primorjem u Rijeci, u drugom kolu Regionalne lige, a onda se ponovno okrećemo europskih obvezama, drugoj rundi LEN Kupa, koji se od 27. do 29. rujna igra u Crnici.