“Sunčani” slavili u golijadi u Nišu; Pobjedu posvetili kapetanu Dinu!

Vaterpolisti Solarisa vraćaju se s pobjedom iz Srbije. Naime, ‘Sunčani’ su upisali i četvrtu pobjedu u isto toliko odigranih utakmica u A2 Regionalnoj ligi.

U utakmici koja je počela u 20:00h momci trenera Joška Krekovića slavili su u Nišu protiv domaćeg Naisa 16:14. “Sunčani” su autoritativno ušli u utakmicu i poveli 8:3 u prvoj četvrtini.

U trećoj dionici utakmice domaćini su uspjeli doći na dva gola zaostatka, međutim Solaris je u posljednjoj četvrtini uspio sačuvati prednost.

Najefikasniji igrač Solarisa bio je kapetan Andrija Vlahović, koji je postigao čak šest golova. Tri puta je mrežu domaćina tresao Roko Pelicarić, dok su se dvaput u strijelce upisivali Branimir Herceg i Eugen Koprčina. Po jedan zgoditak su postigli Vice Erak, Nino Mudražija i Željko Kovačić.

U petom kolu, Solaris će na bazenu u Crnici ugostiti zagrebački Medveščak. Ta utakmica bit će odigrana u subotu, 12. listopada u 19,30 sati.