Za sada sve po planu, “Sunčani” pokazali moć i protiv Cattara

Vaterpolisti Solarisa u drugoj su utakmici A2 Regionalne lige upisali i drugu pobjedu. I opet vrlo uvjerljivo. Nakon srpskog Valjeva u Crnici (12:3), ‘porciju’ je dobio i crnogorski Cattaro, i to u Budvi, gdje momčad iz Kotora privremeno igra domaće utakmice.

Šibenčani su slavili sa 17:5, a tijek utakmice bio je vrlo sličan onom od prije tjedan dana. Momčad Joška Krekovića dugo je čuvala svoju mrežu netaknutom, do pred kraj druge četvertine, a u tom je razdoblju isporičila šest komada u mrežu domaćina. Šest golova razlike bilo je i na poluvremenu (2:8), da bi u nastavku ‘Sunčani’ još malo podebljali vodstvo. Dvije minute prije kraja semafor je pokazivao 4:16, da bi sve završilo sa spomenutih 5:17.

Vlahović i Bušelić sa po tri postignuta gola bili su najefikasniji u pobjedničkoj momčadi, Begović i Štrkalj dodali su po dva. Zanimljivo, osim dva vratara Šparade i Jukića u listu strijelaca upisali su se svi Solarisovi igrači koji su bili u zapisniku, osim Eraka.

U sljedećem kolu Solaris će u Crnici ugostiti Zadar.

Izvor: Šibenski portal